top of page
  • Writer's pictureEPAIU

ДЕРЕВА ЗАДЛЯ ЛЮДЕЙ ТА ЛЮДИ ЗАРАДИ ДЕРЕВ: ПІЛОТНИЙ СТАРТ СИСТЕМИ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ ЗОН КИЄВА

Updated: Jan 25, 2023

29 квітня о 15:00 відбудеться пресконференція на тему: «Можливості прозорої, партисипативної та дієвої інвентаризації зелених зон Києва задля адаптації міста до зміни клімату» з презентацією результатів проєкту.


Організатор: ГО «Український екологічний клуб «Зелена Хвиля».


До участі запрошено: фахівців у сфері екології, громадських активістів; представників міської влади.


Коротко. Скільки екосистемних послуг надають дерева Києва: поглинають вуглецю, продукують кисню, затримують вологи у ґрунті? Чи доступні технології оцінки цих послуг у грошовому еквіваленті при обліку дерев та чи реально місцевим жителям робити такі дослідження самотужки? Як часто і в якому вигляді проводять інвентаризацію дерев комунальні служби міста? Чи має громадськість доступ до цих даних і які є вимоги закону? Під час заходу буде представлений Policy Brief щодо проблеми організації обліку міських зелених насаджень в Україні та результати пілотної інвентаризації дерев двох територій Києва, що знаходяться під загрозою забудови (Совські ставки та Екопарк Осокорки), на основі відкритої платформи i-Tree (США). Одразу після пресконференції (15:40-17:00) із запрошеними спікерами буде проведено “круглий стіл” в онлайн форматі, із залученням до обговорення учасників заходу, з обговоренням оголошених результатів та наявних проблем,

Довідково. 27-28 березня 2021 року ГО УЕК «Зелена Хвиля» разом із місцевими активістами організовувала пілотну інвентаризацію дерев на основі відкритої платформи i-Tree Есо на ділянках Екопарку Осокорки та Совських ставків. Оцінка вартості екосистемних послуг дерев дала змогу активістам показати міській владі справжню цінність цих зелених зон.


Проєкт реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Посольства Швеції в Україні в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні.


Захід відбудеться онлайн через сервіс відеозв’язку ZOOM

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV


Реєстрація учасників за посиланням

Контактна особа: Ковальова Вікторія (viktoriia.kovalova@ecoclubua.com)

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.


Відео:1 view0 comments

Comments


bottom of page