top of page
  • Writer's pictureEPAIU

Екологічна Ініціатива фонду “Відродження” запустила новий конкурс для екоорганізацій Півдня та Сходу

Updated: Jan 25, 2023

Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU), що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансування Швеції, оголосила новий конкурс малих грантів, мета якого підтримати екологічні ініціативи громадських організацій, які працювали чи продовжують працювати на Сході та Півдні України.

Прийом проєктних пропозицій на конкурс малих грантів «Підтримка екологічних громадських ініціатив із південно-східних областей України під час війни» триватиме до 2 вересня 2022 року.

Мета цього конкурсу подвійна. По-перше, підтримати екологічні ініціативи тих організацій, які досі перебувають на сході і півдні України або змушені були переміститися у зв‘язку із воєнною агресією російської федерації проти України, але зацікавлені у реалізації своїх довкіллєвих ініціатив у доступний і безпечний спосіб. По-друге, створити можливість для еко-активістів із південно-східних регіонів бути залученими до процесів планування зеленого відновлення України та адвокатувати екологічні принципи у стратегіях відновлення/ розвитку територіальних громад.

Взяти участь у конкурсі та подати заявку можуть організації громадянського суспільства, які опікуються екологічною проблематикою та зареєстровані у таких областях: Донецькій і Луганській (територіях, підконтрольних уряду України станом на 24.02.2022 р.), а також Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Харківській, Херсонській областях.


Перевага надаватиметься організаціям, діяльність яких безпосередньо пов‘язана із довкіллєвою тематикою південно-східних регіонів України. Проте, організація-аплікант НЕ обов‘язково має знаходитися фізично за місцем реєстрації на момент подання проєктної пропозиції.


Оптимальний бюджет одного проєкту – від 200.000 до 350.000 гривень.

Останній термін подання проєктних пропозицій02 вересня 2022 року (15:00 за київським часом).


Оголошення результатів – до 30 вересня 2022 року.


Усі деталі щодо конкурсу можна дізнатись з конкурсного оголошення.3 views0 comments

Comments


bottom of page