top of page
  • Writer's pictureEPAIU

Екологічна ініціатива Фонду оголосила конкурс малих грантів для організацій Донбасу

Для того, аби екологічна проблематика Донбасу була постійно присутня у владному та суспільному порядку денному, критичними є небайдужість і зусилля місцевої громадськості. А також підтримка діяльності громадських організацій, які просуватимуть комплексний, еко системний підхід до поєднання соціально-економічного відновлення і дбайливого ставлення до довкілля, зокрема – у контексті реагування на зміни клімату.


Саме тому ми оголошуємо другу хвилю конкурсу малих грантів, який допоможе громадськості привернути увагу до екологічних проблем регіону, а також знайти відповіді на такі питання: Як силами місцевих ІГС можна поліпшити стан довкілля Донбасу? З якими проблемами довкілля (як причинами, так і наслідками) реально готові працювати екологічні активісти Луганської і Донецької областей? Що, окрім донорської підтримки, для цього потрібно громадським організаціям та ініціативним групам? Які підходи до вирішення екологічних проблем обирають самі місцеві організації громадянського суспільства? Як об‘єднати інтереси громади та еко-активістів, аби вирішувати місцеві проблеми довкілля без конфліктів? Яку партнерську допомогу потребують ІГС?


Учасниками конкурсу можуть бути організації громадянського суспільства, зареєстровані на підконтрольних уряду України територіях Луганської і Донецької областей, які опікуються питаннями захисту довкілля Донбасу. Перевага надаватиметься організаціям, які здійснюють значну частину своєї діяльності, спрямованої на захист довкілля, на рівні малих міст і територіальних громад зазначених областей.


Максимальний розмір фінансування одного проєкту – 200 000 гривень.

Дедлайн подачі проєктних пропозицій – 11 березня 2022 року (до 15:00 за київським часом).


Оголошення результатів – до 31 березня 2022 року.

У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся письмово до 4 березня 2022 р. на електронну адресу kukharenko@irf.ua.


Для переможців конкурсу додатково передбачено проведення навчальної програми для посилення інституційної спроможності організацій. Програма включатиме базові тренінги з правової основи діяльності організацій громадянського суспільства, фінансового менеджменту, комунікації, публічне звітування про діяльність організації тощо. Навчальні заходи є частиною «Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» (Environmental Policy and Advocacy Initiative for Ukraine (EPAIU)), яка здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Швеції. Метою Ініціативи є сприяння сталому розвитку громадських організацій – інституційно спроможних, з доброчесним управлінням, підзвітних та визнаних в екологічній спільноті – які зможуть сприяти реформам в Україні через впровадження екологічних політик і здійснення адвокаційних заходів на захист довкілля.


З переможцями першої хвилі конкурсів малих грантів для довкілля Донбасу можна ознайомитись тут.


Усі умови конкурсу – тут2 views0 comments

Commentaires


bottom of page