top of page
  • Writer's pictureEPAIU

«Екологія має стати темою для постійної громадської участі», – Олександр Сушко про нову ініціативу

11 лютого на Станції глибокого сортування сміття #NoWasteRecyclingStation пройшла презентація «Ініціативи з розвитку екологічної політики та адвокації», яку протягом чотирьох років реалізовуватиме Міжнародний фонд «Відродження» за підтримки Швеції.


11 лютого на Станції глибокого сортування сміття #NoWasteRecyclingStation пройшла презентація «Ініціативи з розвитку екологічної політики та адвокації», яку протягом чотирьох наступних років реалізовуватиме Міжнародний фонд «Відродження» за підтримки Швеції.


Ініціатива спрямована на розвиток організацій, що працюють зі сферою екології. Такі організації зможуть отримати допомогу в зміцненні власного потенціалу та кошти на інституційний розвиток.
«Фонд давно працює з темою екології в рамках наших активностей у сферах громадського здоров’я, євроінтеграції, розвитку громад. За допомогою нового проекту ми зможемо акцентовано включитись в роботу у сфері збереження довкілля, а отже досягнути кращих результатів», – розповіла під час презентації заступниця директора Фонду Інна Підлуська.За словами посла Швеції Мартіна Хаґстрьома, проект підтримки екологічних організацій в Україні готувався довго і скурпульозно. Посольство шукало найкращі способи, якими народ Швеції зміг би підтримати громадянське суспільство у сфері захисту довкілля. «Для нас цей проект надзвичайно важливий, адже включає два наших ключових напрямки роботи в Україні – підтримка громадянського суспільства та екологічні реформи. Нова ініціатива знаходиться якраз на межі цих двох тематик».

Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Олександр Сушко пояснив, в чому полягає філософія ініціативи. «Екологічний рух потрібно розвивати не як ізольований процес, не як вузькопрофільну тему, а як постійну культуру громадської участі, спрямовану на формування гідного середовища для життя», – сказав Сушко.
З привітанням потенційним учасникам ініціативи також виступив заступник Міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко. Менеджерка ініціативи Тетяна Кухаренко розповіла про деталі програми та відповіла на усі запитання з приводу ініціативи.
Нагадаємо, прийом документів для участі у ініціативі можна подати не пізніше 15:00 за київським часом, 01 березня 2019 року. Деталі конкурсу можна знайти за посиланням. Більше інформації на сторінці ініціативи.0 views0 comments

Comentarios


bottom of page