top of page
  • Writer's pictureEPAIU

Екоініціатива Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на проведення оцінки грантерів EPAIU

«Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» (Environmental Policy and Advocacy Initiative for Ukraine (EPAIU) оголошує тендер на проведення якісного аналізу стану інституційного розвитку тринадцяти організацій-грантоотримувачів Ініціативи на індивідуальній основі, які реалізували інституційні проєкти протягом 2020-2022 років.


Основні цілі незалежного зовнішнього оцінювання:

  • оцінити прогрес, досягнутий кожним із грантоотримувачів за результатами виконання інституційних проєктів у ключових компонентах діяльності: інституційна сталість, дослідницько-аналітична діяльність (незалежно від тематики), комунікація та адвокація

  • визначити сильні та слабкі сторони грантоотримувачів на даному етапі, а також напрями потенційного зростання

  • отримати рекомендації МФВ щодо можливої підтримки розвитку грантерів поза межами інституційних грантів.

Учасники тендеру: юридичні особи та ФОП, які надають послуги із оцінки та моніторингу; мають підтверджений досвід оцінки проєктів міжнародної технічної допомоги / оцінки рівня організаційного розвитку; сповідують принципи недискримінації, конфіденційності та недопущення конфліктних ситуацій.


Основні критерії оцінки тендерних пропозицій: (а) якість тендерної пропозиції; (б) попередній досвід учасника тендеру, зокрема співпраці з МФВ; (в) ціна тендерної пропозиції; (г) фінансово-економічна, технічна та професійна спроможність учасника.


Умови, вимоги тендеру та технічне завдання:


Прохання пам‘ятати, що отримуючи фінансування Швеції, ви погоджуєтеся із важливістю поділяти всесвітньо визнані цінності, як то права людини. У співпраці ви поділяєте спільні цілі та вибудовуєте партнерство на засадах взаємної довіри, чесності та діалогу, а також розумієте важливість прозорої діяльності і підзвітності сторін. Ви приймаєте важливість таких наскрізних пріоритетів, як: подолання бідності, довкілля та зміна клімату, гендерна рівність, відвернення конфліктів, сприяння сталому розвитку.


Швеція не фінансує таку діяльність, як: виробництво зброї, амуніції або частин, які використовуються для зброї та військової стратегічної продукції; виробництво наркотиків; виробництво тютюну та виробів з нього; виробництво алкоголю й алкогольних напоїв; діяльність, пов‘язаної з азартними іграми і ставками; руйнування територій з високою екологічною цінністю; просування або виготовлення порнографії; просування або виготовлення медійної продукції расистського або антидемократичного змісту; просування або виготовлення хімічної продукції, не дозволеної в ЄС.1 view0 comments

Comentarios


bottom of page