top of page
  • Writer's pictureEPAIU

На платформі “Твоє місто” пройде екодискусія про кронування дерев

Updated: Sep 8, 2023

23 травня Екологічна Ініціатива (EPAIU) Фонду “Відродження” проведе експертну дискусію на тему кронування (обрізки дерев). Онлайн-трансляцію можна буде дивитись на платформі “Твоє місто”.


Щороку міські комунальники кронують дерева, що спричиняє хвилю суперечок і дискусій серед містян, урбаністів, екологів та активістів.


Хтось вважає, що практика кронування – застаріла і має відійти в минуле разом із побілкою дерев. Хтось навпаки, бачить у цій дії піклування про дерева, необхідне для їх омолодження та збереження. На якій би стороні ви не знаходились, радимо послухати експертну дискусію на цю тему, яку проведе Екологічна Ініціатива (EPAIU) фонду “Відродження”.


Дискусія пройде 23 травня, 15:00 – 16:00.


Які питання порушуватимуть?

Чи потрібно кронувати дерева? Якщо так – то як робити це правильно не завдаючи шкоди деревам? Скільки це коштує для міста? Чи вирішує це проблему? Чи є кронування, яке ми щорічно спостерігаємо у містах, коли лишаються, фактично, обрубки замість дерев, доцільним і здоровим щодо зелених насаджень?

А якщо розглядати це питання з точки зору екологічних послуг зелених насаджень місту, то після якого способу кронування дерева можуть безперешкодно продовжувати надавати свої екопослуги?


Спікери

На ці та інші питання спробують дати відповіді учасниці та учасники екодискусії:

  • Володимир Гулей, відділ нагляду за станом благоустрою КП АТУ Департаменту Містобудування ЛМР

  • Галина Микітчак, відділ захисту довкілля управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради

  • Марина Капітон, екологиня Громадської спілки “Досить труїти Кривий Ріг”

  • Олена Козак, експертка ГО Український екологічний клуб «Зелена хвиля»

  • Микола Рябика, ГО “Плато”

Модеруватиме дискусію Оксана Дащаківська, менеджерка фонду “Відродження”.


Онлайн-трансляцію можна буде дивитись на платформі “Твоє місто”, а також на сторінці події у Facebook. Реєстрація не потрібна.

3 views0 comments

Comments


bottom of page