top of page
  • Writer's pictureEPAIU

“Оцінка потреб у використанні екологічних ігор”. Аналітичний звіт ГО “Зелена Хвиля"

Хочете дізнатися, чи популярні екологічні ігри в Україні? Чи дізнаються під час гри про щось нове та яким іграм зараз віддають перевагу?

Читайте дослідження, проведене агенцією «Info Sapiens» у 2021 році на замовлення ГО УЕК “Зелена Хвиля”: “Оцінка потреб у використанні екологічних ігор”.


Дослідження містить загальні відомості про споживчу поведінку та звички щодо настільних ігор, а також висновки щодо інтересу до настільних ігор на екологічну тематику.


Наскрізне опитування 205 мешканців_нок різних міст України показали, що настільні ігри – один з популярних варіантів дозвілля серед дітей, молоді та дорослих. Найчастіше обирають економічні, класичні та карткові настільні ігри, а менша перевага – у рухливих ігор.


Загалом, 70% опитаних респондентів використовують настільні ігри з метою освіти (самоосвіти чи освіти дітей). Частка таких значуще вища серед респондентів, у яких є діти. Але лише 1/4 всіх опитаних інформовані про настільні ігри на тематику екології (частка обізнаних вище серед молоді) і майже 2/3 з них грали в такі ігри. Майже всі (97%) серед тих, хто грав в настільні ігри на екологічну тематику, дізналися з них щось нове для себе про проблеми екології та зміну клімату.Звіт підготовлено в межах проєкту «Через власний розвиток до позитивних екозмін у суспільстві», який реалізує ГО «Український екологічний клуб “Зелена Хвиля”» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Посольства Швеції в Україні в межах «Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні».

1 view0 comments

Yorumlar


bottom of page