top of page
  • Writer's pictureEPAIU

Тендери на проведення аудиту та логістику заходів для Екологічної ініціативи

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні реалізують Ініціативу з розвитку аналітичних центрів.

Метою Ініціативи є сприяння розвитку публічної політики в Україні, покращення якості та практик прийняття рішень органами влади через підвищення ролі та рівня довіри до аналітичних центрів через зміцнення їхнього інституційного потенціалу та впровадження кращих практик діяльності аналітичних центрів.


В рамках ініціативи Фонд оголошує 2 тендера:


ТЕНДЕР НА ПОСЛУГИ З ПРОВЕДЕННЯ ФІНАНСОВОГО АУДИТУ РЕАЛІЗАЦІЇ «ІНІЦІАТИВИ З РОЗВИТКУ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ Й АДВОКАЦІЇ В УКРАЇНІ» У 2019 РОЦІ


Мета тендеру – відбір незалежного аудитора для проведення фінансового аудиту 21 грантоотримувача Ініціативи за період 01 січня – 31 грудня 2019 року та аудиту Ініціативи за період з 01 січня по 31 грудня 2019 року.


ТЕНДЕР НА КОМПЛЕКСНЕ ЗАПЕЗПЕЧЕННЯ ЛОГІСТИКИ ЗАХОДІВ У МЕЖАХ ІНІЦІАТИВИ З РОЗВИТКУ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ Й АДВОКАЦІЇ В УКРАЇНІ У 2020 РОЦІ


Мета тендеру – комплексне забезпечення проведення заходів в межах Ініціативи впродовж 2020 року в м. Києві (та інших містах України, за потребою).


Запрошуємо до участі у тендерах.
2 views0 comments

댓글


bottom of page