top of page
 • Writer's pictureEPAIU

ТЕНДЕР НА КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛОГІСТИКИ ЗАХОДІВ в межах Ініціативи EPAIU на 2019 рік

Мета тендеру – комплексне забезпечення проведення заходів в межах Ініціативи впродовж 2019 року, починаючи з березня, в м. Київ (або передмісті).


УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ ОНОВЛЕНО


«Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» (Environmental Policy and Advocacy Initiative for Ukraine (EPAIU)) здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції. Метою Ініціативи є сприяння сталому розвитку громадських організацій – інституційно спроможних, з доброчесним управлінням, підзвітних та визнаних в екологічній спільноті – які зможуть сприяти реформам в Україні через впровадження екологічних політик і здійснення адвокаційних заходів на захист довкілля.


Мета тендеру – комплексне забезпечення проведення заходів в межах Ініціативи впродовж 2019 року, починаючи з березня, в м. Київ (або передмісті).


Учасники тендеру: конференц-сервісні організації та ФОП, які мають як мінімум трирічний досвід логістичної діяльності в Україні.


Основні критерії оцінки тендерних пропозицій: (а) попередній досвід співпраці з учасником; (б) ціна тендерної пропозиції; (в) якість тендерних пропозиції; (г) фінансово-економічна, технічна та професійна спроможність учасника; (д) річний оборот учасника не менше 1млн. грн.


У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідає такому технічному завданню:

 • Комплексне логістичне забезпечення проведення семи заходів (3 дводенних і 4 одноденних) в м. Києві або передмісті для аудиторій по 30 учасників кожна, в т.ч. друк навчальних матеріалів, за потребою.

 • Надання рекомендацій щодо місць проведення заходів.

 • Надання фінансового звіту за результатами організації логістики заходів в межах Ініціативи (до звіту обов‘язково потрібно буде додати копії первинної документації та зведеної фінансової інформації).

З переможцем тендеру буде укладено контракт на надання послуг терміном до 31 грудня 2019 року.


Тендерну пропозицію слід подати за формою, зазначеною в електронному Додатку 1 до цього оголошення (дивіться XLS файл з деталізованим технічним завданням).

Примітка:

 1. Перелік послуг в межах технічного завдання може бути скориговано згідно з поточними потребами щодо формату проведення заходів

 2. Механізм перерахування коштів переможцю тендеру передбачає почергові транші згідно з графіком проведення заходів.

До тендерної пропозиції слід обов’язково долучити такі додатки:

 1. Копія витягу з Державного реєстру із інформацією про учасника тендера

 2. Фінансовий документ, що підтверджує суму річного обороту учасника тендеру за 2018 рік

 3. Інформація про річний баланс, що показує співвідношення між активами та зобов’язаннями (для організації)

 4. Документ, що посвідчує відповідний рівень професійного страхування відшкодування ризику (для ФОП)

 5. Опис технічних засобів, обладнання, акредитацій тощо, доступних учаснику тендеру для забезпечення якості його послуг

 6. Опис того, як учасник тендеру забезпечить екологічний менеджмент під час виконання контракту

 7. Контакти учасника тендера, її керівника та контактної особи, що відповідатиме за логістичні питання візиту

 8. Стислий опис попереднього досвіду учасника тендеру щодо організації подібних заходів

 9. Рекомендації інших організацій або програм, які користувалися послугами учасника тендеру

 10. Лист про відповідність (дивіться Додаток 2).

Тендерна пропозиція має бути подана на офіційному бланку учасника тендеру з печаткою і підписом уповноваженої особи. Тендерні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, розглянуто не буде.


Тендерні пропозиції надсилати у друкованому вигляді на адресу:

Міжнародний фонд «Відродження»

Вул. Січових стрільців, 46

м. Київ, 04053


Останній термін подання тендерних пропозицій – 01 березня 2019 року (на цю дату тендерні документи мають фізично надійти на вищезазначену адресу).

Оголошення результатів тендеру – 06 березня 2019 року.


Уся комунікація і надання інформації здійснюється в електронному вигляді до 28 лютого 2019 р. Запити на конфіденційну інформацію задовольнятися не будуть.


Зверніть увагу:

 • Подані на тендер матеріали не повертають і не рецензують

 • Про результати тендеру буде повідомлено письмово

 • Причини відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляються.

Контактна особа:

Олена Луцишина

Координатор Програми «Демократична практика»

~~~

Прохання пам‘ятати, що отримуючи фінансування Швеції, ви погоджуєтеся із важливістю поділяти всесвітньо визнані цінності, як то права людини. У співпраці ви поділяєте спільні цілі та вибудовуєте партнерство на засадах взаємної довіри, чесності та діалогу, а також розумієте важливість прозорої діяльності і підзвітності сторін. Ви приймаєте важливість таких наскрізних пріоритетів, як: подолання бідності, довкілля та зміна клімату, гендерна рівність, відвернення конфліктів, сприяння сталому розвитку.


Швеція не фінансує таку діяльність, як: виробництво зброї, амуніції або частин, які використовуються для зброї та військової стратегічної продукції; виробництво наркотиків; виробництво тютюну та виробів з нього; виробництво алкоголю й алкогольних напоїв; діяльність, пов‘язаної з азартними іграми і ставками; руйнування територій з високою екологічною цінністю; просування або виготовлення порнографії; просування або виготовлення медійної продукції расистського або антидемократичного змісту; просування або виготовлення хімічної продукції, не дозволеної в ЄС.5 views0 comments

Comentarios


bottom of page