top of page
 • Writer's pictureEPAIU

Тендер на послуги з проведення фінансового аудиту Екологічної ініціативи

ТЕНДЕР НА ПОСЛУГИ З ПРОВЕДЕННЯ ФІНАНСОВОГО АУДИТУ РЕАЛІЗАЦІЇ «ІНІЦІАТИВИ З РОЗВИТКУ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ Й АДВОКАЦІЇ В УКРАЇНІ» У 2019 РОЦІ


«Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» (Environmental Policy and Advocacy Initiative for Ukraine (EPAIU)) здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції. Метою Ініціативи є сприяння сталому розвитку громадських організацій – інституційно спроможних, з доброчесним управлінням, підзвітних та визнаних в екологічній спільноті – які зможуть сприяти реформам в Україні через впровадження екологічних політик і здійснення адвокаційних заходів на захист довкілля.


Мета тендеру – відбір незалежної аудиторської компанії для проведення фінансового аудиту реалізації Ініціативи EPAIU в 2019 році за стандартам IAASB (International Auditing and Assurance Standards Board).


Період перевірки – з 14.12.2018 по 31.12.2019


Учасники тендеру: аудиторські фірми/ компанії, які: працюють на ринку фінансових аудиторських послуг України не менше 10 років; не мають стягнень з боку АПУ до аудиторської фірми або до її директора і працівників; можуть залучити до проведення аудиту сертифікованих аудиторів. Досвід проведення фінансового аудиту проектів неурядових організацій, що виконуються за підтримки SIDA, USAID, Європейської комісії буде розглядатися як перевага.


Не допускаються до участі у тендері аудиторські фірми/ компанії, які не відповідають вимогам Закону України «Про аудиторську діяльність» та умовам тендеру.


Основні критерії оцінки тендерних пропозицій: (а) попередній досвід співпраці з учасником тендеру; (б) ціна тендерної пропозиції; (в) якість тендерної пропозиції; (г) фінансово-економічна, технічна та професійна спроможність учасника; (д) річний обсяг доходу учасника не менше 600 000 гривень.


Технічне завдання полягає у проведенні фінансової аудиторської перевірки реалізації Ініціативи EPAIU за період з 14 грудня 2018 по 31 грудня 2019 рік за стандартам IAASB. Послуги аудиту мають включати таке (детальне ТЗ дивіться в файлі):

 • Надання висновку, чи відповідає фінансовий звіт Ініціативи за 2019 рік умовам Посольства Швеції в Україні щодо фінансової звітності та умовам Грантової угоди між Шведським агентством з міжнародного розвитку Sida та МФ «Відродження».

 • Перевірку підтверджуючої документації до фінансового звіту Ініціативи за 2019 рік.

 • Перевірку документації витрат на заробітну платню та надання висновку, чи можлива перевірка цих витрат.

 • Перевірку дотримання Міжнародним фондом «Відродження» правил та процедур щодо сплати податків та соціальних внесків.

 • Перевірку стосовно проведення аудиту партнерських організацій перед наданням їм початкових малих інституційних грантів.

 • Перевірку документування Міжнародним фондом «Відродження» оцінки та аудиту партнерських організацій.

 • Надання звіту-висновку за результатами фінансового аудиту відповідно до ISA 800/805, який міститиме усі результати аудиту, включно з недоліками, визначеними під час аудиту, а також рекомендації для усунення визначених недоліків. Звіт має бути надано українською та англійською мовами та відповідати стандартам IAASB (International Auditing and Assurance Standards Board).

Терміни надання послуг:

 • 10 – 28 лютого 2020 р. – активна фаза проведення аудиту

 • 02 – 16 березня 2020 р. – написання звіту за результатами аудиту та їх подання до МФВ.

Примітка: Механізм перерахування коштів переможцю тендеру передбачає два почергові транші згідно з графіком проведення аудиту.


У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію. Для участі у тендері претенденти подають такі документи:

 1. Тендерна пропозиція у вигляді листа-зобов‘язання, складеного у довільній формі на офіційному бланку учасника тендеру, з підписом уповноваженої особи, завіреного печаткою. У листі слід зазначити: терміни виконання фінансового аудиту згідно з технічним завданням, зобов’язання аудиторської фірми щодо забезпечення якості проведення аудиту із дотриманням принципу незалежності та конфіденційності . Лист включає також цінову пропозицію із розрахунком вартості усіх послуг, перелічених у ТЗ. Загальна вартість послуг має бути вказана включно з ПДВ.

 2. Копія свідоцтва про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів

 3. Список аудиторів, яких планують залучити до виконання фінансового аудиту з їхніми стислими CV

 4. Контакти учасника тендера, її керівника та контактної особи, що відповідатиме за координацію проведення аудиту та комунікацію з МФВ

 5. Фінансовий документ, що підтверджує суму річного обсягу доходу згідно з фінансовим звітом за 2018 рік

 6. Опис технічних засобів, обладнання, акредитацій тощо, доступних учаснику тендеру для забезпечення якості його послуг

 7. Лист про відповідність.

 8. Рекомендації інших організацій або програм, які користувалися послугами учасника тендеру (також буде перевагою надання портфоліо зі списком організацій, в яких аудиторська фірма/ компанія раніше проводила аудит – якщо це не є порушенням конфіденційності).

Тендерні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не розглядатимуться.

Звертаємо вашу увагу, що найменування і реквізити особи, якій буде надано замовлення за результатами проведення тендеру та з якою МФВ буде оформляти юридичні відносини, мають збігатися з найменуванням і реквізитами учасника тендеру, заявка якого переможе.


Тендерні пропозиції надсилати у друкованому вигляді на адресу:

Міжнародний фонд «Відродження»

Вул. Січових стрільців, 46

м. Київ, 04053

(Тендерна пропозиція на фінансовий аудит)


Останній термін подання тендерних пропозицій – 23 січня 2020 року (на цю дату тендерні документи мають фізично надійти на вищезазначену адресу).

Оголошення результатів тендеру – 04 лютого 2020 року.

Уся комунікація і надання інформації здійснюється в електронному вигляді до 13 січня 2020 р. Запити на конфіденційну інформацію задовольнятися не будуть.


Зверніть увагу:

 • Подані на тендер матеріали не повертають і не рецензують

 • Про результати тендеру буде повідомлено письмово

 • Причини відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляються.

Контактна особа: Олена Луцишина, Координатор Програми “Демократична практика”, lutsishina@irf.ua

Прохання пам‘ятати, що отримуючи фінансування Швеції, ви погоджуєтеся із важливістю поділяти всесвітньо визнані цінності, як то права людини. У співпраці ви поділяєте спільні цілі та вибудовуєте партнерство на засадах взаємної довіри, чесності та діалогу, а також розумієте важливість прозорої діяльності і підзвітності сторін. Ви приймаєте важливість таких наскрізних пріоритетів, як: подолання бідності, довкілля та зміна клімату, гендерна рівність, відвернення конфліктів, сприяння сталому розвитку.


Швеція не фінансує таку діяльність, як: виробництво зброї, амуніції або частин, які використовуються для зброї та військової стратегічної продукції; виробництво наркотиків; виробництво тютюну та виробів з нього; виробництво алкоголю й алкогольних напоїв; діяльність, пов‘язаної з азартними іграми і ставками; руйнування територій з високою екологічною цінністю; просування або виготовлення порнографії; просування або виготовлення медійної продукції расистського або антидемократичного змісту; просування або виготовлення хімічної продукції, не дозволеної в ЄС.2 views0 comments

Comments


bottom of page