top of page
 • Writer's pictureEPAIU

Тендер на послуги з фінансового аудиту організацій-учасниць конкурсу Екологічної ініціативи

Мета тендеру – провести незалежний, базовий фінансовий аудит орієнтовно 25 організацій, відібраних на першому етапі конкурсу «Підвищення організаційної спроможності інститутів громадянського суспільства, які працюють в екологічній сфері», з метою виявлення потреб організацій щодо розвитку їхніх систем фінансового менеджменту.


«Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» (Environmental Policy and Advocacy Initiative for Ukraine (EPAIU)) здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції. Метою Ініціативи є сприяння сталому розвитку громадських організацій – інституційно спроможних, з доброчесним управлінням, підзвітних та визнаних в екологічній спільноті – які зможуть сприяти реформам в Україні через впровадження екологічних політик і здійснення адвокаційних заходів на захист довкілля.


Мета тендеру – провести незалежний, базовий фінансовий аудит орієнтовно 25 організацій, відібраних на першому етапі конкурсу «Підвищення організаційної спроможності інститутів громадянського суспільства, які працюють в екологічній сфері», з метою виявлення потреб організацій щодо розвитку їхніх систем фінансового менеджменту.


Учасники тендеру – аудиторські фірми/ компанії, які: працюють на ринку фінансових аудиторських послуг України не менше 10 років; не мають стягнень з боку АПУ до аудиторської фірми або до її директора і працівників; можуть залучити до проведення аудиту сертифікованих аудиторів. Досвід проведення фінансового аудиту проектів неурядових організацій, що виконуються за підтримки SIDA, USAID, Європейської комісії буде розглядатися як перевага.


Не допускаються до участі у тендері аудиторські фірми/ компанії, які не відповідають вимогам Закону України «Про аудиторську діяльність» та умовам тендеру.


Основні критерії оцінки тендерних пропозицій: (а) попередній досвід співпраці з учасником тендеру; (б) ціна тендерної пропозиції; (в) якість тендерної пропозиції; (г) фінансово-економічна, технічна та професійна спроможність учасника; (д) річний оборот учасника не менше 600 000 гривень.

Технічне завдання включає здійснення детального аналізу системи фінансового менеджменту орієнтовно 25 організацій (інституцій громадянського суспільства), перевірку наявності і коректності фінансової діяльності і звітності цих організації за 2018 рік та інші завдання – детальнішу інформацію дивіться в Додатку 1.


Примітка:

 1. Список організацій, в яких буде проводитися аудит, буде відомий після 21.03.2019 р., за результатами першого етапу конкурсу «Підвищення організаційної спроможності інститутів громадянського суспільства, які працюють в екологічній сфері».

 2. Механізм перерахування коштів переможцю тендеру передбачає два почергові транші згідно з графіком проведення аудиту.

Терміни надання послуг:

02 квітня – 20 травня 2019 р. – активна фаза проведення аудиту у 25 організаціях

21 травня – 03 червня 2019 р. – написання індивідуальних звітів за результатами аудиту та їх подання до МФВ


У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію. Для участі у тендері претенденти подають такі документи:

 1. Тендерна пропозиція у вигляді листа-зобов‘язання, складеного у довільній формі на офіційному бланку учасника тендеру, з підписом уповноваженої особи, завіреного печаткою. У листі слід зазначити: терміни виконання аудиту згідно з технічним завданням, зобов’язання аудиторської фірми щодо забезпечення якості проведення аудиту із дотриманням принципу незалежності та конфіденційності . Лист включає також цінову пропозицію із розрахунком вартості усіх послуг, перелічених у ТЗ. Загальна вартість послуг має бути вказана включно з ПДВ.

 2. Копія свідоцтва про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів

 3. Список аудиторів, яких планують залучити до виконання фінансового аудиту з їхніми стислими CV

 4. Фінансовий документ, що підтверджує суму річного обороту учасника тендеру за 2018 рік

 5. Інформація про річний баланс, що показує співвідношення між активами та зобов’язаннями

 6. Опис технічних засобів, обладнання, акредитацій тощо, доступних учаснику тендеру для забезпечення якості його послуг

 7. Контакти учасника тендера, її керівника та контактної особи, що відповідатиме за координацію проведення аудиту та комунікацію з МФВ

 8. Лист про відповідність (дивіться Додаток 2).

 9. Рекомендації інших організацій або програм, які користувалися послугами учасника тендеру (також буде перевагою надання портфоліо зі списком організацій, в яких аудиторська фірма/ компанія раніше проводила аудит – якщо це не є порушенням конфіденційності).

Тендерні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не розглядатимуться.

Тендерні пропозиції надсилати у друкованому вигляді на адресу:

Міжнародний фонд «Відродження»

Вул. Січових стрільців, 46

м. Київ, 04053

Останній термін подання тендерних пропозицій – 21 березня 2019 року (на цю дату тендерні документи мають фізично надійти на вищезазначену адресу).

Оголошення результатів тендеру – 26 березня 2019 року.

Уся комунікація і надання інформації здійснюється в електронному вигляді до 15 березня 2019 р. Запити на конфіденційну інформацію задовольнятися не будуть.


Зверніть увагу:

– Подані на тендер матеріали не повертають і не рецензують

– Про результати тендеру буде повідомлено письмово

– Причини відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляються.

Контактна особа: Тетяна Кухаренко, менеджерка Програми «Демократична практика», kukharenko@irf.ua0 views0 comments
bottom of page