top of page
 • Writer's pictureEPAIU

Тендер на проведення фінансового аудиту

«Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» (Environmental Policy and Advocacy Initiative for Ukraine (EPAIU)) здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Швеції. Метою Ініціативи є сприяння сталому розвитку громадських організацій – інституційно спроможних, з доброчесним управлінням, підзвітних та визнаних в екологічній спільноті – які зможуть сприяти реформам в Україні через впровадження екологічних політик і здійснення адвокаційних заходів на захист довкілля.


Мета тендеру – відбір незалежної аудиторської компанії для проведення фінансового аудиту реалізації Ініціативи EPAIU в 2020 році, включно з фінансовим аудитом 13-ти організацій-грантоотримувачів, які отримали фінансування Ініціативи EPAIU 2020 року, за стандартами IAASB (International Auditing and Assurance Standards Board), відповідно до ISA 800/805. Період перевірки – з 01.01.2020 р. по 31.12.2020 р.


Учасники тендеру: аудиторські фірми/ компанії, які: працюють на ринку фінансових аудиторських послуг України не менше 10 років; не мають стягнень з боку АПУ до аудиторської фірми або до її директора і працівників; можуть залучити до проведення аудиту сертифікованих аудиторів. Досвід проведення фінансового аудиту проектів неурядових організацій, що виконуються за підтримки SIDA, USAID, Європейської комісії буде розглядатися як перевага.


Не допускаються до участі у тендері аудиторські фірми/ компанії, які не відповідають вимогам Закону України «Про аудиторську діяльність» та умовам тендеру.


Основні критерії оцінки тендерних пропозицій: (а) попередній досвід співпраці з учасником тендеру; (б) ціна тендерної пропозиції; (в) якість тендерної пропозиції; (г) фінансово-економічна, технічна та професійна спроможність учасника; (д) річний обсяг доходу учасника не менше 1 000 000 гривень.


Технічне завдання включає такі компоненти:

 • Проведення фінансової аудиторської перевірки за стандартам IAASB, відповідно до ISA 800/805, реалізації Ініціативи EPAIU за період з 01 січня 2020 р. по 31 грудня 2020 року (дивіться загальне ТЗ в Додатку 1).

 • Проведення фінансової аудиторської перевірки за стандартам IAASB, відповідно до ISA 800/805, 13-тьох організацій-грантоотримувачів, які отримували гранти в межах Ініціативи EPAIU у 2020 році (дивіться детальне ТЗ у Додатку 2 та список грантоотримувачів у Додатку 3).

 • Надання звітів-висновків за результатами фінансового аудиту, які міститимуть усі результати аудиту включно з недоліками, визначеними під час аудиту, а також рекомендації для усунення визначених недоліків. Звіти мають бути надані українською та англійською мовами та відповідати стандартам IAASB.

Терміни надання послуг:

02 – 19 лютого 2021 р. – активна фаза проведення аудиту

22 лютого – 10 березня 2021 р. – написання звітів за результатами аудиту та їх подання до МФВ.


Примітка: Механізм перерахування коштів переможцю тендеру передбачає два почергові транші згідно з графіком проведення аудиту.

У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію. Для участі у тендері претенденти подають такі документи:

 1. Тендерна пропозиція у вигляді листа-зобов‘язання, складеного у довільній формі на офіційному бланку учасника тендеру, з підписом уповноваженої особи, завіреного печаткою. У листі слід зазначити: терміни виконання фінансового аудиту згідно з технічним завданням, зобов’язання аудиторської фірми щодо забезпечення якості проведення аудиту із дотриманням принципу незалежності та конфіденційності . Лист включає також цінову пропозицію із розрахунком вартості усіх послуг, перелічених у обох технічних завданнях. Загальна вартість послуг має бути вказана включно з ПДВ.

 2. Копія свідоцтва про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів

 3. Список аудиторів, яких планують залучити до виконання фінансового аудиту з їхніми стислими CV

 4. Контакти учасника тендера, її керівника та контактної особи, що відповідатиме за координацію проведення аудиту та комунікацію з МФВ

 5. Фінансовий документ, що підтверджує суму річного обсягу доходу згідно з фінансовим звітом за 2018 рік

 6. Опис технічних засобів, обладнання, акредитацій тощо, доступних учаснику тендеру для забезпечення якості його послуг

 7. Лист про відповідність (дивіться Додаток 4).

 8. Рекомендації інших організацій або програм, які користувалися послугами учасника тендеру (також буде перевагою надання портфоліо зі списком організацій, в яких аудиторська фірма/ компанія раніше проводила аудит – якщо це не є порушенням конфіденційності).

Тендерні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не розглядатимуться.

Звертаємо вашу увагу, що найменування і реквізити юридичної особи, якій буде надано замовлення за результатами проведення тендеру та з якою МФВ буде оформляти юридичні відносини, мають збігатися з найменуванням і реквізитами учасника тендеру, заявка якого переможе.


Тендерні пропозиції надсилати в електронному вигляді з темою «Тендерна пропозиція на фінансовий аудит 2020» на адресу: kukharenko@irf.ua


Додатки до тендерної пропозиції потрібно надсилати у форматі .doc, .docs, .xls, .xlsx або .pdf. Максимальний розмір кожного файлу не може перевищувати 8 Mb.

Останній термін подання тендерних пропозицій – 11 січня 2021 року.

Оголошення результатів тендеру – 26 січня 2021 року.


Уся комунікація і надання інформації здійснюється в електронному вигляді до 23 грудня 2020 р. Запити на конфіденційну інформацію задовольнятися не будуть.

Зверніть увагу:

 • Подані на тендер матеріали не повертають і не рецензують

 • Про результати тендеру буде повідомлено письмово

 • Причини відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляються.

Контактна особа:

Тетяна Кухаренко, менеджерка програми «Демократична практика» МФВ та менеджерка Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні


Прохання пам‘ятати, що отримуючи фінансування Швеції, ви погоджуєтеся із важливістю поділяти всесвітньо визнані цінності, як то права людини. У співпраці ви поділяєте спільні цілі та вибудовуєте партнерство на засадах взаємної довіри, чесності та діалогу, а також розумієте важливість прозорої діяльності і підзвітності сторін. Ви приймаєте важливість таких наскрізних пріоритетів, як: подолання бідності, довкілля та зміна клімату, гендерна рівність, відвернення конфліктів, сприяння сталому розвитку.


Швеція не фінансує таку діяльність, як: виробництво зброї, амуніції або частин, які використовуються для зброї та військової стратегічної продукції; виробництво наркотиків; виробництво тютюну та виробів з нього; виробництво алкоголю й алкогольних напоїв; діяльність, пов‘язаної з азартними іграми і ставками; руйнування територій з високою екологічною цінністю; просування або виготовлення порнографії; просування або виготовлення медійної продукції расистського або антидемократичного змісту; просування або виготовлення хімічної продукції, не дозволеної в ЄС.2 views0 comments

Comments


bottom of page