top of page
  • Writer's pictureEPAIU

Третя щорічна еко-конференція EPAIU: як ми сприяємо впровадженню еко-мислення у громадах?

Як ми сприяємо впровадженню еко-мислення і еко-культури у громадах? На це питання шукатимуть відповіді учасники Третьої щорічної конференції EPAIU, яка відбудеться 8 липня 2021 року у Києві.


Ми часто чуємо, що захист довкілля починається з кожного із нас, із ставлення громади до навколишнього природного середовища, де мешкаємо ми і зростають наші діти. Але чому так трапляється, що якраз місцеві мешканці бувають найбільшими забруднювачами «нічийних» куточків природи? Чому різні сторони в громаді не можуть домовитися про бережливе ставлення до тих природних ресурсів, якими багатий їхній край? Що бракує громаді для розумного розвитку своєї економіки, без руйнування довкілля і отруєння власного здоров‘я? Як можуть посприяти інститути громадянського суспільства поширенню еко-мислення і еко-культури у громадах?

Очікуємо, що запрошені спікери не лише висловлять свої міркування щодо поставлених питань, але й розкажуть про свій практичний досвід і виклики, поділяться порадами.


Проєкт програми можна побачити тут:Захід проводитиметься у гібридному форматі і передбачатиме дистанційне підключення учасників.


Будь ласка, для участі зареєструйтеся тут:Дякуємо за Вашу увагу до діяльності Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU), яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» за сприяння і фінансування Швеції.2 views0 comments

Comments


bottom of page