top of page
  • Writer's pictureEPAIU

У Львові відбудеться найбільший еко фестиваль 2021 року Zero Waste Fest

Ярмарок з 40 екобрендів, гаражний розпродаж від відомих львів’ян, майстер-класи — у Львові відбудеться щорічний Zero Waste Fest. Містян запрошують 3-4 липня на !FESTrepublic.


«Як же ж ми тішимось, що можемо нарешті запросити всіх-всіх на «живу» зустріч на нашій найулюбленішій події Zero Waste Fest 2021», – розповідає Ірина Миронова, організаторка фестивалю, виконавча директорка громадської організації Zero Waste Lviv. — «Цього року ми вперше розширили програму до двох днів та переїхали у більше приміщення — 10-й корпус на !FESTrepublic. І це саме той вікенд, який треба провести у Львові, повірте. Тож запрошуємо львів’ян прийти та познайомитись з рухом «нуль відходів», дізнатись про різноманітні практики і вже сьогодні переходити на свідоме споживання без продукування зайвого сміття».


Фестиваль розпочнеться 3 липня в Міжнародний день відмови від пластикових пакетів. То ж ця тема буде ключовою на Zero Waste Fest 2021. Так організатори планують експонувати екологічну фотовиставку «Торба», про феномен пластикового пакета в нашому повсякденному житті.


Упродовж обох днів у «просторі спілкування» гості фестивалю зможуть отримати поради від фахівців про практики свідомого споживання і життя без відходів, а також взяти участь в обговореннях та дискусіях. Зокрема, своїм досвідом поділиться спеціальна гостя – авторка книги «104 дні без поліетилену», журналістка Маріанна Бойко. В ярмарковій зоні фестивалю кожен зможе підібрати собі торби і торбинки, посуд, декор, натуральну косметику, одяг тощо з близько півсотні zero waste брендів. Під час фестивалю гості також зможуть дати нове життя старим речам — взяти участь у гаражному розпродажі, віддати одяг потребуючим, навчитись робити торби чи килимки зі старих футболок на одному з 15-ти майстер-класів.


«Ми живемо в час, коли стан довкілля стосується кожного. Нам приємно, що рівень свідомості зростає, і до нас приєднуються публічні люди та митці, – говорить Дара Бурко, організаторка фестивалю, виконавча директорка громадської організації Tlum & Kram. — «Поруч з лекторієм свої роботи експонуватимуть українські фотографи, які документують засилля пластикових пакетів у нашому повсякденні».


Окрім виставки, у програмі — покази фільмів, екскурсії, зустрічі з дизайнерами про sustainable fashion та кавування для екопідприємців. Повна програма.

Zero Waste Fest 2021 буде простором і для дітей. Малечу очікують майстер-класи, фільми, ігри, а також дитячий гаражний розпродаж протягом обох днів. Дитяча програма.


На фестивалі можна буде здати вторсировину (папір, пластик і метал) на переробку; батарейки й ртутовмісні лампи – на утилізацію.


Співорганізатори громадські організації Zero Waste Lviv та Tlum & Kram просять гостей не забути прихопити багаторазові маски та тримати дистанцію, адже країна ще напрацьовує колективний імунітет від ковіду.


ГО «Нуль відходів Львів» (Zero Waste Lviv) є інституційним партнером і виконує свою діяльність в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.2 views0 comments

Comments


bottom of page