top of page
  • Writer's pictureEPAIU

Фонд “Відродження” проведе семінари з написання проєктних пропозицій для організацій Донбасу

20 січня 2022 року ми оголосили другу хвилю конкурсу малих грантів для вирішення проблем довкілля на Донбасі, а сьогодні анонсуємо три семінари з написання проєктних пропозиції для тих, хто вирішить брати участь у конкурсі.


Тому ми запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства, зареєстрованих у Донецькій і Луганській областях (на територіях, підконтрольних Уряду України), які серед своїх пріоритетів займаються й екологічною тематикою, зареєструватися на семінар з написання проєктних пропозицій. Семінари відбудуться наступного місяця наживо у трьох містах:

  • Маріуполь (07 лютого)

  • Краматорськ (08 лютого)

  • Сєвєродонецьк (09 лютого).

Семінари проводитимуть Олексій Орловський, директор програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» і Тетяна Кухаренко, менеджерка цієї ж програми та Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні.У програму семінарів включаємо практичні вправи з розгляду і формування проєктних пропозицій, розбір типових помилок аплікантів, а також презентацію другої хвилі конкурсу малих грантів «Практичні рішення для довкілля в Донецькій і Луганській областях».


Для реєстрації на семінар прохання вибрати місто, найзручніше для Вас, і заповнити невелику анкету: https://forms.gle/koixGL1qHV68Tntw6


Запрошуватимемо передусім по одній особі з організації. Будь ласка, візьміть до уваги, що в умовах карантинних обмежень групи учасників у кожному з міст зможуть бути сформовані не більше як із 20 осіб, тому поспішіть потрапити у список перших зареєстрованих.


Програма семінару і логістичні деталі будуть надіслані на е-адреси зареєстрованих учасників, котрі увійдуть у перші двадцятки. Учасникам з інших міст буде відшкодовано вартість проїзду згідно із логістичною інформацією. Із собою учасники повинні мати сертифікати про ковід-вакцинацію або результат експрес-тесту на ковід, дійсний 72 години включно з часом проведення заходу (відшкодування витрати на експрес-тест можливе за наявності квитанції).


Тривалість кожного семінару – з 9:30 по 16:30.


Семінари проводяться в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU), яка виконується Міжнародним фондом «Відродження» за фінансування Швеції.


Контактна особа для запитань: Тетяна Кухаренко, kukharenko@irf.ua

2 views0 comments

Comments


bottom of page