top of page
  • Writer's pictureEPAIU

Форум “Кругова економіка для сталого розвитку міст”в Івано-Франківську

28 жовтня в Івано-Франківську відбудеться форум всеукраїнського масштабу, в якому візьмуть участь експерти зі Швеції, Нідерландів, Німеччини, Польщі та Словенії.

Попередні оцінки говорять, що темпи потепління в Україні перевищують глобальні. За прогнозами громадської організації “Екодія”, до 2100 року через підняття рівня моря затопить 35 українських міст, зокрема: Одесу, Херсон, Миколаїв, Маріуполь. 6 міст затопить повністю, серед яких: Вилкове, Гола Пристань, Затока.


У світі вже розробили ефективні рішення, наприклад: концепція “15 хвилин”, Париж. Йдеться про трансформацію міста таким чином, щоб все необхідне було розташовано в межах 15 хвилин пішої чи велодоступності. Завдяки цій концепції люди зменшують викиди парникових газів і, відповідно, зменшують негативний вплив на зміну клімату.

Тому організація “Тепле Місто” долучила до форуму представників мерії зі Швеції та Польщі, фахівців у питаннях кругової економіки з Німеччини, Словенії та Нідерландів, щоб знайти та збудувати систему, яка найбільш ефективно вирішить проблеми Івано-Франківська та, потенційно, інших міст.


На сьогодні “Тепле Місто” та нідерландська організація Metabolic за підтримки фонду “Відродження” провели дослідження та розробили візію того, як зробити так, щоб франківський бізнес застосовував принципи кругової економіки. Це вже почав робити інноваційний центр Promprylad.Renovation, який може стати прототипом й для інших центрів (торгових, наукових, інноваційних) в Івано-Франківську й інших містах України.

Детально з темами, що будуть підняті на події, можна ознайомитися в програмі події.

Слідкуйте за оновленнями, аби не пропустити реліз програми форуму!

Місце: Промприлад.Реновація, відкритий цех “Парасолька”.

Зареєструватися на онлайн-трансляцію можна за посиланням: https://forms.gle/5ArcdHq7LmV1mpLp7 .1 view0 comments

Comments


bottom of page