top of page
  • Writer's pictureEPAIU

10 листопада відбудеться підсумкова конференція Екоініціативи EPAIU

Ініціатива EPAIU розпочалася п‘ять років тому, і за цей час Україна пройшла через драматичні зміни і виклики.


Як змінювався контекст, і якими є тенденції розвитку екологічного громадського середовища та ставлення громадян до екологічних питань в Україні? Що привнесла програма EPAIU з довготривалого інституційного розвитку організацій громадянського суспільства, які працюють з екологічною тематикою? З якими викликами доводиться стикатися еко-активістам у сучасних реаліях та які інструменти впливу на вирішення екологічних проблем, планування відновлення, євроінтеграційні процеси є доступними нині для громадськості?


Про ці питання та перспективи розвитку екологічної громадської активності в Україні будуть говорити безпосередні учасники Ініціативи та партнери Міжнародного фонду “Відродження” протягом підсумкової конференції EPAIU, яка відбудеться 10 листопада.


Темою заключної конференції ми обрали “Виклики для роботи громадських організацій екологічного спрямування в умовах війни, відновлення та європейської інтеграції“.


Протягом дня ми будемо підбивати підсумки пʼятирічної роботи Ініціативи та говорити про наступне:

  • Чому Фонд підтримує екологічні громадські організації в Україні і чого ми досягли у цій роботі;

  • Якою є роль громадських організацій та комунікаційних майданчиків щодо збереження довкілля в контексті євроінтеграції і відновлення;

  • Як працюють екологічні організації в різних регіонах України, які досягнення та виклики вони виділяють для себе;

  • І як розвиток інституційної спроможності допомагає їм стати сильнішими та ефективнішими.

Під час конференції ми представимо результати дослідження «Довкіллєва проблематика в публічному інформаційному просторі України», яке на замовлення Ініціативи провела моніторингова агенція Ел.Бі.Ай.


Крім цього, ми поділимось результатами аналізу рівня залученості і ролі інститутів громадянського суспільства України у формуванні екологічної політики та програм, який провели Світлана Матус, експертка з питань екологічної політики, та Галина Левіна, експертка у сфері екологічного права.


Серед спікерів і спікерок конференції будуть Олександр Сушко, виконавчий директор фонду “Відродження” і Тетяна Кухаренко, керівниця Ініціативи EPAIU. А також грантери і партнери Ініціативи.


Усі охочі послухати обговорення та презентації досліджень зможуть приєднатись онлайн. Трансляція українською буде доступна на нашій Facebook сторінці, а трансляція англійською – на нашому Youtube каналі.


Конференція пройде за підтримки Швеції.

12 views0 comments

Comments


bottom of page