top of page
tild6630-6435-4561-b638-653763636662__agriculture-iot-with.jpg

Ініціатива з розвитку екологічної політики        й адвокації в Україні

image.png
smart-agriculture-iot-with-hand-planting-tree-background.jpg

ЩО МИ РОБИМО

Ми розвиваємо громадські орагнізації, які працюють в екологічній сфері. Обираємо з них найбільш спроможних, доброчесних, підзвітних та визнаних у середовищі, щоб допомогти їм зростати.

Ми підтримуємо організації, які сприяють зеленим реформам в України, виконанню екологічної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та інших міжнародних домовленостей. Наші грантери змінюють наявні екологічні політики та безпосередньо захищають довкілля.

Наша мрія – це Україна, в якій захист довкілля є одним з пріоритетів у державній політиці та свідомості українців. І ми переконані, що цього можна досягнути лише спільно з сильними екологічними організаціями та рухами.

Наші пріоритети

Логіка сталого розвитку

Впроваджуємо логіку сталого розвитку та екологічні стандарти у процеси вироблення політик і публічний дискурс

Підтримка організацій

Зміцнюємо екологічний рух через розвиток інституційно потужних громадських ініціатив

Якісна експертиза

Підтримуємо якісну та незалежну екологічну експертизу

Суспільні зміни

Сприяємо становленню екологічно-мислячої більшості, яка допоможе досягти якісно- нової практики впровадження екологічної політики

tild3734-6235-4164-b233-653136343130__businessman-s-photo-.jpg

Які задачі ми перед собою ставимо?

tild3738-6137-4266-b365-623334333832__img_1749.jpg

Чому інституційний розвиток?

Інституційний розвиток - це комплексний зростання організації: в незалежному управлінні, операційному менеджменті, фінансовому керуванні, стратегічному плануванні, зовнішній і внутрішній комунікації, розвитку людського капіталу, експертного потенціалу команди тощо.

Еко-організація із належним управлінням, прозорою операційною діяльністю, підзвітна і зрозуміла для своїх аудиторій може досягти ліпших результатів щодо захисту довкілля та мобілізації громадськості навколо цінностей здорового і чистого довкілля.

Хто може бути учасником?

Грантери Ініціативи визначаються за результатами відкритого конкурсу. Першу когорту 13 грантерів обрано в межах трьохетапного конкурсу із 65 аплікантів.

Потенційними грантерами є інститути громадянського суспільства, діяльність яких пов’язана із питаннями захисту довкілля (зокрема, адвокаційна й аналітична діяльність). У полі особливої уваги Ініціативи – організації, які використовують інноваційні екологічні практики і підходи до вирішення проблем довкілля.

IMG_1707.JPG

Створити умови для сучасного організаційного розвитку відібраних організацій, що займаються питаннями довкілля

Надати їм можливістьпідвищувати рівень експеритизи та якості діяльності, в тому числі через обмін досвідом з іншими еко-організаціями

Посилити взаємодію між організаціями та іншими зацікавленими сторонами задля вирішення актуальних питань довкіллєвого характеру

Розширювати коло екологічно-мислячих громадян України, зокрема чиновників, журналістів та інших.

Як працює Ініціатива

На що звернути увагу?

 

Необхідно пам‘ятати, що отримуючи фінансування від Швеції, ви погоджуєтеся із важливістю поділяти всесвітньо визнані цінності як то права людини. У співпраці ви поділяєте спільні цілі та вибудовуєте партнерство на засадах взаємної довіри, чесності та діалогу, а також розумієте важливість прозорої діяльності і підзвітності сторін. Ви приймаєте важливість таких наскрізних пріоритетів, як: подолання бідності, довкілля та зміна клімату, гендерна рівність та відвернення конфліктів, сприяння сталому розвитку.

Швеція не фінансує організації чи компанії, які є у санкційному списку ЄС. Не фінансується така діяльність, як: виробництво зброї, амуніції або частин, які використовуються для зброї та військової стратегічної продукції; виробництво наркотиків; виробництво тютюну та виробів з нього; виробництво алкоголю й алкогольних напоїв; діяльність, пов‘язаної з азартними іграми і ставками; руйнування територій з високою екологічною цінністю; просування або виготовлення порнографії; просування або виготовлення медійної продукції расистського або антидемократичного змісту; просування або виготовлення хімічної продукції, не дозволеної в ЄС.

image.png
bottom of page