top of page
  • Writer's pictureEPAIU

Онлайн-презентація дослідження "Круговий дизайн у публічних просторах Івано-Франківська..."

16 лютого 2022 року громадська організація “Тепле місто” презентує своє дослідження «Круговий дизайн у публічних просторах Івано-Франківська. Аналіз і стратегії використання матеріалів». Презентація відбуватиметься онлайн.


Онлайн-трансляція презентації доступна на сторінці заходу у ФБ.


На події команда “Теплого міста” пояснить поточну ситуацію з використанням кругового дизайну у публічних просторах Франківська, запропонує ідеї продуманого створення громадських просторів, розповість про те, які фактори неодмінно враховувати, щоб вулички, сквери і парки були як естетичними, так і круговими та сталими.

На презентації також поговорять про перспективи запровадження кругового дизайну та природоорієнтованих рішень у навчальні програми та міське управління із представниками й представницями відповідних інституцій:

  • Як викладається міський дизайн зараз і яким чином можна запровадити у навчання круговий дизайн та природоорієнтовані рішення?

  • Які є недоліки у програмах зараз, котрі заважають цьому?

  • Круговий дизайн та природоорієнтовані рішення в містах – фантастика чи реальність? Чи дозволяє існуюча система їхнє запровадження? Що необхідно зробити, щоб це стало можливим? Чи є вже успішні приклади в Івано-Франківську? Чи вже працюють з цією темою в окремих підрозділах міської адміністрації?

  • Приклад співпраці у Львові з досвіду ГО «ПЛАТО».

Зокрема, обговорюватимуться можливості співпраці комунальних підприємств, навчальних закладів і громадських організацій для створення кругових та циркулярних громадських просторів у місті.


Про дослідження

Круговий дизайн у публічних просторах Івано-Франківська. Аналіз і стратегії використання матеріалів – це дослідження спрямоване на усунення прогалин у знаннях і розумінні властивостей матеріалів, які типово використовують у публічних просторах – бетон, метал, деревина – та сприяння використовувати ті, котрі є більш сталими та відповідають принципам кругової економіки.

Дослідження містить аналіз використання матеріалів у публічних просторах Івано-Франківська у контексті кругової економіки, а також стратегії дизайну та використання матеріалів у таких просторах. Ця розвідка буде корисна для комунальних і приватних замовників громадських просторів, а також архітекторів_ок, дизайнерів_ок та інженерів_ок, які розробляють подібні проєкти, та порушить тему більш екологічного використання матеріалів у публічних просторах.Проєкт «Впровадження підходів кругової економіки для творення життєздатного та стійкого Івано-Франківська» виконується платформою «Тепле Місто» в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції.


Думки, висновки чи рекомендації, опубліковані у цьому аналітичному звіті, належать авторкам дослідження і не обов’язково відображають погляди й позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Швеції. Відповідальність за зміст дослідження несе виключно платформа «Тепле Місто», що підготувала та замовила виробництво продукту.2 views0 comments

Comentarios


bottom of page