top of page
  • Writer's pictureEPAIU

Переможці конкурсу “Аналіз і моніторинг впровадження політик і програм щодо захисту довкілля..."

У жовтні завершився розгляд та визначення переможців у конкурсі “Аналіз і моніторинг впровадження політик і програм щодо захисту довкілля на місцевому та регіональному рівнях”, який проводився Програмою «Демократична практика» Міжнародного фонду “Відродження” спільно з «Ініціативою з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» (EPAIU).


Переможцями конкурсу стали наступні проєкти та організації:

  1. «Аналіз і моніторинг впровадження національної політики та регіональних стратегій щодо поводження з ТПВ областях Карпатського регіону України», ГО «Нуль відходів Львів» та ГО «Екосфера».

  2. «Управління промисловими відходами в Харківській та Кіровоградській областях: європейський чи корупційний вибір регіонів?», ГО “Флора” та ГО «НОВА ЕНЕРГІЯ».

  3. «Громадський моніторинг природоохоронної політики м. Києва», ГО “Екопарк-Осокорки” та МБО «Екологія-Право-Людина».

Особливістю конкурсу було те, що заявки на розгляд приймалися від консорціумів із двох інститутів громадянського суспільства – один з яких має практичний досвід протидії корупції, а інший – є грантером EPAIU.Організації самостійно формували консорціуми для участі в конкурсі. Проєкти буде профінансовано шляхом надання двох окремих грантів для учасників консорціуму.
0 views0 comments

Kommentare


bottom of page