top of page
  • Writer's pictureEPAIU

Продовжено тендер із забезпечення конференц-послуг в межах ініціативи EPAIU у 2020 році

МІЖНАРОДНИЙ ФОНД «ВІДРОДЖЕННЯ» ПРОДОВЖУЄ ТЕНДЕР ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНФЕРЕНЦ-ПОСЛУГ в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні У 2020 РОЦІ.


«Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» (Environmental Policy and Advocacy Initiative for Ukraine (EPAIU)) здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції. Метою Ініціативи є сприяння сталому розвитку громадських організацій – інституційно спроможних, з доброчесним управлінням, підзвітних та визнаних в екологічній спільноті – які зможуть сприяти реформам в Україні через впровадження екологічних політик і здійснення адвокаційних заходів на захист довкілля.


Мета тендеру – комплексне забезпечення проведення дводенної конференції з екологічних питань 15-16 вересня 2020 року в м. Києві (початок – 15 вересня о 10:00, закінчення – 16 вересня о 15:00). Дати проведення орієнтовні та можуть бути змінені через продовження карантинного режиму.


Учасники тендеру: конференц-сервісні організації та ФОП, які мають як мінімум трирічний досвід логістичної діяльності в Україні.


Основні критерії оцінки тендерних пропозицій: (а) ціна тендерної пропозиції; (б) попередній досвід співпраці з учасником; (в) якість тендерної пропозиції; (г) фінансово-економічна, технічна та професійна спроможність учасника; (д) річний обсяг доходу згідно з фінансовим звітом за попередній рік – не менше 1 млн. грн.


У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідає такому технічному завданню:


– Комплексне логістичне забезпечення проведення дводенної конференції в м. Києві попередньо 15-16 вересня орієнтовно на 150 учасників: забезпечення приміщення, в т.ч. окреме приміщення для кейтерінгу; 5 перерв на каву; 2 обіди; вечірній фуршет; проїзд та проживання учасників з різних регіонів України орієнтовно на 100 осіб (поселення на одну ніч в готелі класу 3 зірки по 2 особи (50 номерів)); проїзд та проживання орієнтовно 5-ти спікерів; проїзд та проживання орієнтовно 2-х іноземних експертів; оренда обладнання, аудіозапис конференції, обладнання для синхронного перекладу, виготовлення роздаткових матеріалів тощо.


– Місце для проведення конференції має відповідати принципам дружнього ставлення до довкілля. Бажане близьке розташування біля станції метро. Перевага надаватиметься ревіталізованим локаціям.


– Надання фінансового звіту за результатами організації логістики конференції в межах Ініціативи (до звіту обов‘язково потрібно буде додати копії первинної документації та зведеної фінансової інформації).


Тендерну пропозицію слід подати за формою, зазначеною в електронному Додатку 1 до цього оголошення (дивіться XLS файл з деталізованим технічним завданням).


Примітка:

1. Бюджет тендерної пропозиції має включати розрахунок вартості усіх послуг, перерахованих в додатку

2. Перелік послуг в межах технічного завдання може бути скориговано згідно з поточними потребами щодо проведення конференції

3. Прохання взяти до уваги принцип здорового харчування

4. З переможцем тендеру буде укладено відповідний контракт на надання послуг. Механізм перерахування коштів переможцю тендеру передбачає два транші

5. Дати проведення конференції можуть бути уточнені – слідкуйте, будь ласка, за нашими оголошеннями.


До тендерної пропозиції слід обов’язково долучити такі додатки:

1. Копія витягу з Державного реєстру із інформацією про учасника тендера

2. Фінансовий документ, що підтверджує суму річного обсягу доходу згідно з фінансовим звітом за 2019 рік

3. Стислий опис технічних засобів, обладнання, акредитацій тощо, доступних учаснику тендеру для забезпечення якості його послуг

4. Стислий опис того, як учасник тендеру забезпечить екологічний менеджмент під час виконання контракту

5. Контакти учасника тендера, її керівника та контактної особи, що відповідатиме за логістичні питання

6. Стислий опис попереднього досвіду учасника тендеру щодо організації подібних заходів, в т.ч. ініційованих МФ «Відродження»

7. Лист про відповідність (дивіться Додаток 2).


Тендерна пропозиція має бути подана на офіційному бланку учасника тендеру з печаткою і підписом уповноваженої особи. Звертаємо вашу увагу, що найменування і реквізити особи, якій буде надано замовлення за результатами проведення тендеру та з якою МФВ буде оформляти юридичні відносини, мають збігатися з найменуванням і реквізитами учасника тендеру, заявка якого переможе.


Тендерні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, розглянуто не буде.


Тендерні пропозиції надсилати електронною поштою на адресу

lutsishina@irf.ua.


У рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “Забезпечення конференц-послуг в межах EPAIU».


Останній термін подання тендерних пропозицій – 10 липня 2020 року.

Оголошення результатів тендеру – 15 липня 2020 року.


Уся комунікація і надання інформації здійснюється в електронному вигляді до 01 липня 2020 р. Запити на конфіденційну інформацію задовольнятися не будуть.


Зверніть увагу:

– Про результати тендеру буде повідомлено письмово

– Причини відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляються.


Контактна особа: Олена Луцишина Координатор Програми «Демократична практика»

lutsishina@irf.ua


Прохання пам‘ятати, що отримуючи фінансування Швеції, ви погоджуєтеся із важливістю поділяти всесвітньо визнані цінності, як то права людини. У співпраці ви поділяєте спільні цілі та вибудовуєте партнерство на засадах взаємної довіри, чесності та діалогу, а також розумієте важливість прозорої діяльності і підзвітності сторін. Ви приймаєте важливість таких наскрізних пріоритетів, як: подолання бідності, довкілля та зміна клімату, гендерна рівність, відвернення конфліктів, сприяння сталому розвитку.


Швеція не фінансує таку діяльність, як: виробництво зброї, амуніції або частин, які використовуються для зброї та військової стратегічної продукції; виробництво наркотиків; виробництво тютюну та виробів з нього; виробництво алкоголю й алкогольних напоїв; діяльність, пов‘язаної з азартними іграми і ставками; руйнування територій з високою екологічною цінністю; просування або виготовлення порнографії; просування або виготовлення медійної продукції расистського або антидемократичного змісту; просування або виготовлення хімічної продукції, не дозволеної в ЄС.2 views0 comments

Comments


bottom of page