top of page
  • Writer's pictureEPAIU

«Відродження» та Посольство Швеції розвиватимуть екологічні організації в Україні

Міжнародний фонд «Відродження» та Посольство Швеції в Україні розпочинають масштабний проект з підтримки українських екологічних ініціатив. Проект здійснюватиметься за фінансової підтримки Швеції.


Проект «Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» триватиме чотири роки. Ініціатива спрямована на розвиток громадських організацій, які зможуть сприяти реформам в Україні, виконанню екологічних положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, виконанню інших міжнародних домовленостей України через впровадження екологічних політик і здійснення адвокаційних заходів на захист довкілля. Проектну діяльність передбачається здійснювати як на національному, так і на регіональному / місцевому рівнях.


У січні 2019 року МФВ оголосить відкритий конкурс для організацій громадянського суспільства, які провадять діяльність в екологічній сфері. Для участі в проекті усі організації мають бути інституційно спроможними, мати доброчесне управління та бути визнаними в екологічній спільноті. Профілем діяльності організацій може бути адвокація, моніторинг, заохочення людей до природоохоронної діяльності, аналіз політик на предмет охорони довкілля, консультації щодо впровадження екологічних програм, розслідування проблем навколишнього середовища, антикорупційна діяльність, пов’язана з екологічними сферами тощо.


Ключові цілі проекту:

  • Просування екологічного мислення і зростання поінформованого громадського попиту на політики і практики, дружні до довкілля;

  • Впровадження логіки сталого розвитку та екологічних стандартів у процеси вироблення політик;

  • Надання незалежної екологічної експертизи сторонам, що беруть участь у прийнятті рішень на усіх рівнях;

  • Зміцнення екологічного руху через вливання нових, інституційно потужних громадських гравців;

  • Нарощення екологічно й інклюзивно-мислячої більшості, яка допоможе досягнути якісно нової практики впровадження національної та місцевої екологічної політики;

  • Співпраця між секторами та зацікавленими сторонами для досягнення позитивних екологічних результатів.

Проект триватиме з з січня 2019 по грудень 2022 рр. Планується, що до проекту буде залучено більше 20 організацій, що працюють в екологічній тематиці.

Якщо ви зацікавлені брати участь у заходах в межах Ініціативи EPAIU, будь ласка, слідкуйте за подальшими оголошеннями МФВ щодо екологічної тематики на сайті фонду.


Проект «Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» здійснюється за фінансової підтримки Швеції.2 views0 comments

Comments


bottom of page