top of page
  • Writer's pictureEPAIU

До 10 січня продовжено тендер на дослідження стану екологічної політики України

До 10 січня продовжуємо тендер на дослідження екологічної політики України. Чекаємо на заявки від дослідницьких груп, які мають як мінімум трирічний досвід здійснення досліджень у сфері екології та екологічної політики та створення відповідних аналітичних звітів.


У січні 2019 року Програма «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» розпочинає впровадження програми «Ініціатива з розвитку екологічної політики та адвокації в Україні», за підтримки Посольства Швеції в Україні.

Дослідження здійснюватиметься у межах анонсованої програми. Метою дослідження є створення базового «зрізу» загального стану, основних проблем, процесів і потреб станом на кінець 2018 – початок 2019 року, пов‘язаних із захистом довкілля у національному, регіональному та місцевому вимірах, та дослідити рівень залученості і роль неурядових організацій України у формуванні екологічної політики та вирішенні екологічних питань.


Предмет дослідження – А) загальний стан у сфері екології в Україні; Б) місце неурядових організацій (роль, функції, рівень фаховості, залучення до формування політик, впливовість) на карті процесів в екологічній сфері.

Методологія: розробляється експертами-дослідниками у співпраці з групою Ініціативи МФВ на основі Технічного завдання – дивіться в додатку.


Очікуваний результат: аналітичний звіт щодо стану та напрямів розвитку екологічної політики Україні та перспектив посилення участі організацій громадянського суспільства у розробці та впровадженні політик, дружніх до довкілля.


Термін проведення дослідження: з 20 січня по 31 травня 2019 року.

Термін подання аналітичного звіту за результатами дослідження до МФ «Відродження» – 10 червня 2019 р.


Мова звіту – українська.


Учасники тендеру: дослідницькі групи, які мають як мінімум трирічний досвід здійснення досліджень у сфері екології та екологічної політики та створення відповідних аналітичних звітів.

Для участі у тендері слід подати пакет нижче переліченої інформації у довільній формі:

  • резюме дослідницької групи та розгорнуті CV кожного із членів групи

  • перелік посилань на проведені раніше дослідження у сфері екології зазначеними дослідниками

  • стислий опис пропонованої методології дослідження

  • орієнтовний бюджет дослідження.

У межах тендеру буде обрано одну дослідницьку групу.


Кінцевий термін подання пропозицій на тендер – 10 січня 2019 року.

Оголошення результату тендеру – 15 січня 2019 року.


Тендерні пропозиції надсилайте електронною поштою на адресу kukharenko@irf.ua. У рубриці “Тема” електронного листа прохання зазначити “Тендер на проведення дослідження у сфері екології”.


Уся комунікація і надання інформації здійснюється в електронному вигляді.

Контактна особа: Тетяна Кухаренко, менеджерка Програми «Демократична практика», kukharenko@irf.ua1 view0 comments

コメント


bottom of page